Švaros kvapas

Mums rūpi Jūsų švari aplinka ir puiki savijauta! Siūlome valyti ne tik paviršius, bet ir orą patalpose, kuriose Jūs dirbate, poilsiaujate ar šiaip leidžiate laiką.
Gaivinkite orą natūraliais terapiniais „Young Living“ firmos eteriniais aliejais.

Naturalūs eteriniai aliejai – tai daugiau nei malonus kvapas. Šios veiksmingos augalų esencijos valo ir dezinfekuoja orą, veikia antimikrobiškai, nes sunaikina iki 80 % žalingų bakterijų ir virusų esančių aplinkoje, gerina nuotaiką, skatina susikaupimą, protinę veiklą, nuteikia kūrybiškai, žvaliai, o taip pat ir raminamai, harmonizuojančiai.

Įkvėpdami eterinių aliejų kvapo sveikatinsite savo kūną, harmonizuosite emocijas.

 

„Young Living“ eterinių esencijų garintuvas „Dewdrop“


„Young Living“ garintuvas „Dewdrop“ – tai eterinių aliejų garintuvas, oro drėkintuvas ir aromizatorius viename paprastai naudojamame įrenginyje. Individualaus dizaino, galintis be pertraukos garinti iki 4 valandų, automatiškai išsijungiantis ir reguliuojamo apšvietimo garintuvas „Dewdrop™“ jūsų namuose, biure ar ekspozicijų erdvėje taps elegantišku akcentu ir ore paskleis viliojantį eterinių aliejų kvapą.

Rinkinyje yra: 5 ml levandų eterinio aliejaus „Lavender“ ir 5 ml eterinių aliejų mišinio „Citrus Fresh“.

Kaina 76,50 €

Visos kainos nurodytos be PVM.

 

Siūlome šiuos populiariausius natūralių eterinių aliejų kvapus


Pipirmėte (15 ml – 26 €)

Citrusų gaiva (15 ml – 19 €)

Thieves (“vagys” – cinamono kvapas) (15 ml – 39 €)

Levanda (15 ml – 28 €)
Eterinių aliejų pasirinkimas yra didžiulis. Plačiau galima domėtis www.youngliving.com

 

 

Vaikščiojant po levandų lauką ar pušyną, jūsų jausmus akimirksniu pažadina ir gerovės pojūtį užtikrina energijos teikiantys aromatai. „Young Living“ pabrėžia harmoniją tarp gamtos, kūno, proto ir sielos. Skatiname visus siekti šios darnos.