specialieji-darbai

Specialieji darbai

Ko negali paprasti valytojai – gali specialistai!

Be įprastų patalpų valymo ir lauko teritorijų priežiūros paslaugų mes galime atlikti ir specialiuosius darbus, kurie reikalauja specifinių valymo priemonių naudojimo bei darbo įgūdžių. Juk stiklinius fasadus ar stogus gali nuvalyti tikrai ne bet kas, tam reikalinga speciali įranga ir darbo patirtis. Patikėdami šiuos darbus mūsų komandai galėsite būti ramūs, nes mes greitai ir kokybiškai valome viską nuo grindų paviršiaus iki pastato viršaus.

Aukšto spaudimo įrenginiais plauname namų fasadus. Įsisenėjusiems nešvarumams nuplauti naudojame specialius valiklius, kuriuos naudojant efektingai atlaisvinami nešvarumai nuo pastato paviršiaus. Taip pat valome pastatų aukštumines konstrukcijas nuo susikaupusių gamybinių dulkių ir kitų teršalų.

Viena iš mūsų teikiamų paslaugų – poremontinis ar postatybinis patalpų valymas. Postatybinio valymo metu pašaliname po statybos darbų likusius nešvarumus, kalkes, dažus ir pan. Pasirūpinsime atliekų išvežimu. Po remonto visada rekomenduojame atlikti generalinį valymą. Grindis, plyteles ir kitus paviršius impregnuosime, nuvaškuosime ir padengsime specialia apsaugine priemone, kurios dėka vėliau paviršius prižiūrėti bus ypač nesudėtinga.

PVC dangas išplauname ir dengiame specialiu vašku, kuris apsaugo paviršių nuo tamsėjimo, subraižymų ir purvo įsigėrimo. Vaškas ne tik palengvina paviršiaus priežiūrą, bet ir suteikia malonų estetinį vaizdą. Žiemos sezono metu kasame ir išvežame susikaupusį sniegą. Darbus atliekame rankiniu būdu arba naudojame sniego kasimui pritaikytus įrankius. Nepažeisdami stogų dangos, atliekame sniego kasimo darbus netgi nuo pastatų su stikliniais stogais.  Šaliname varveklius sunkiai prieinamose vietose.

Taip pat pasitelkę kėlimo įrangą ar autopakėlėją nuo pastatų stogų, vandens nubėgimo latakų panaikiname susikaupusį purvą ir augmeniją. Galime išvalyti ir užsikimšusius lietvamzdžius.

Periodiškai švariname visų tipų lauko ir vidaus baseinus bei SPA masažinius baseinus. Vykdome filtrų sistemų priežiūrą bei valymą.

Mūsų aukštalipiai valo sunkiai pasiekiamus paviršius aukštyje, didelėse uždarose sandėliavimo talpose.

Specialieji darbai:

 • Poremontinis, postatybinis patalpų valymas;
 • Grindų dangos padengimas apsaugine priemone, vaškavimas, alyvavimas, impregnavimas;
 • Langų, stiklinių pertvarų, stiklinių fasadų, stiklinių stogų valymas;
 • Pastatų fasadų bei stogų valymas;
 • Aukštuminių konstrukcijų valymo paslaugos;
 • Sniego valymas (nuo pastatų stogų, pėsčiųjų takų);
 • Varveklių šalinimas;
 • Graffiti valymo paslauga – naudojame specialias graffiti valymo priemones, valiklius.
 • Pastatų stogų, latakų, lietvamzdžių valymas;
 • Baseinų valymas;
 • Aukštalipių paslaugos.

ALFA valymo komanda pasirengusi Jums padėti visose situacijose!